Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Jakub Krysiak  27 marca 2024  16:00 

Dzień otwarty 2024!

Dzień Otwarty
8:00. Wszyscy zwarci i gotowi oczekiwali na ósmoklasistów, aby pokazać im naszą szkołę. Jak co roku przygotowaliśmy gros niespodzianek. Przybyli w nasze progi uczniowie poznawali poprzez zabawę ofertę każdego z kierunków kształcenia w naszej szkole. Oprócz quizów matematyczno – geograficznych, możliwości sprawdzenia umiejętności strzelniczych oraz tanecznych, wykonania profesjonalnych zdjęć czy też obejrzenia eksperymentów chemicznych, nasi drodzy goście zatańczyli belgijkę, sprawdzili się w celności strzałów, porozmawiali ze służbami mundurowymi, ale przede wszystkim skorzystali z dwóch escape room ❤️🧛
Świat elektroniki, sztucznej inteligencji, ekonomii, biologii oraz XIX – wiecznych chłopów stanął również dla naszych przyszłych uczniów otworem. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem ☀️
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy zajęli się troskliwie naszymi przyszłymi uczniami. Bez Was to by się nie udało ❤️

 

„Dzień otwarty 2024!” „Dzień otwarty 2024!” „Dzień otwarty 2024!”