Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Wojciech  16 listopada 2020  15:12 

Zamek Królewski online

W czasie pandemii nie samymi grami człowiek żyje 🙂
Zachęcamy do odwiedzenia Zamku Królewskiego, gdyż większość z was zapewne zna go tylko ze zdjęć, a jeśli nawet była w Warszawie to nigdy nie miała okazji, żeby zobaczyć Zamek od środka.
W związku z niedawnym Świętem Niepodległości zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez Zamek Królewski w Warszawie filmu edukacyjnego o polskich symbolach narodowych. Niech będzie on dla was ciekawą ilustracją i przybliżeniem wiedzy na ten temat. https://youtu.be/uyNvEsEJ72M
Pójdźcie również na wirtualny spacer po wnętrzach Zamku w ramach tegorocznej edycji akcji „Darmowy listopad w Rezydencjach Królewskich”. Gościem specjalnym filmu „Królewskie skarby znane i nieznane – odkryjmy razem” jest Pani Małgorzata Kożuchowska, z którą można zwiedzić najpiękniejsze wnętrza Apartamentu króla Stanisława Augusta. https://youtu.be/XyH4KjWuPxo

Zmiana czcionki
Kontrast