Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
zdjęcie
Wojciech  12 maja 2021  12:56 

Zagraniczne praktyki zawodowe 12.05.2021

[Grecja – 12.05.2021 – Środa]
TECHNICY EKONOMIŚCI dzisiaj kontynuowali swoją prace w programie Excel wykonując między innymi takie zadania jak: tworzenie tabel przestawnych, tabele bilansu oraz wykresy. TECHNICY FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW wykorzystywali oprogramowania do digitalizacji tekstu, rejestracji zdjęć, audio i video. Następnie klasyfikowali materiały analogowe i cyfrowe. TECHNICY INFORMATYCY natomiast kontynuowali dzisiaj praktyki z mechatroniki, na których nauczyli się tak zaprogramować roboty, aby metodą prawej strony pokonywać proste labirynty. Kolejną cześć praktyk spędzili na serwisowaniu oprogramowania, instalacji i konfiguracji zabezpieczeń oraz instalacji drukarki sieciowej.
Projekt „Zagraniczne praktyki zawodowe perspektywą lepszego rozwoju zawodowego”, nr 2019-1-PL01-KA102-062499 realizowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe