Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Szymon  15 października 2022  18:39 

wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego

13 października 2022 r. o godzinie 9.00 w naszej szkole miało miejsce bardzo emocjonujące wydarzenie – odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego, w których udział wzięli wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Po sporządzeniu listy uczniów kandydujących do SU, rozpoczęła się kampania wyborcza, w której rywalizowało ze sobą dziewięcioro uczniów.
Po zakończeniu kampanii, tj. 11 października i jednym dniu ciszy wyborczej rozpoczęło się głosowanie. W głosowaniu udział wzięło 404 uczniów, oddano 401 głosów ważnych.
Komisja wyborcza w składzie Joanna Kaleta, Otylia Rosik i Anastazy Rutkowski oraz opiekunki SU p. Justyna Bagrowska i p. Iwona Lewandowska, czuwali nad prawidłowym przebiegiem glosowania. Wybory przebiegły w miłej i przyjemnej atmosferze. Komisja wyborcza po przeliczeniu głosów ogłosiła kolejnych przedstawicieli SU:

  • Michał Góra – 4 TIN
  • Jakub Adamek – 3ac LO
  • Jakub Krysiak – 2 TIN
  • Antoni Kaczmarek – 1TIF
  • Rafał Olejniczak – 2 TEA
  • Zuzanna Subocz – 3 TAK

Gratulujemy zwycięzcom !


  

XIX Rajd „Żółty jesienny liść”