Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Aleksandra Wasiak  5 czerwca 2022  13:33 

Wicemistrzynie Polski w Unihokeju!

3 czerwca odbył się w Elblągu XXVIII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku, Ogólnopolska Licealiada w kategorii dziewczęta. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Karolina Stępniak, Julia Karolak, Agata Kornat, Aleksandra Woźniak, Daria Woźniak, Marta Szczęsna, Julia Borowska, Julia Kaźmierczak, Julia Tracz, Kinga Kęska, Aleksandra Majchrzak, rozpoczęła rozgrywki 4 czerwca w sobotę, remisując pierwszy mecz z drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego. W kolejnym meczu podopieczne p. Krzysztofa Bednarka musiały uznać wyższość drużyny z Nowego Targu. Ostatniego dnia zawodów wygrany mecz pozwolił na walkę o II miejsce. Po rozegranych rzutach karnych, nasze dziewczyny mogły odbierać zasłużony srebrny medal. Walka była wyrównana i każda drużyna pokazała wysoki poziom gry. Oprócz sportowej rywalizacji dziewczyny miały też czas na spacer po Elblągu.

Wielkie gratulacje!