Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Aleksandra Wasiak  24 czerwca 2022  20:35 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/22

„Za drzwiami szkoły czekają wakacje. A lato zaczyna słoneczne wariacje”.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/22 rozpoczęła się w upalny poranek 24 czerwca na sali gimnastycznej. Zaproszonym gościom, rodzicom, nauczycielom i uczniom zostały przypomniane w formie prezentacji multimedialnej najważniejsze wydarzenia z życia społeczności szkolnej oraz sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe mijającego roku.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali gronu pedagogicznemu za całoroczną pracę. Najlepsi uczniowie, laureaci konkursów, społecznicy oraz sportowcy otrzymali z rąk pana dyrektora Krzysztofa Wójcika nagrody i dyplomy.

Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na krótkie spotkania, uwieńczone wręczaniem świadectw. Przed dwa miesiące wakacji i „Lato, lato wszędzie… „