Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Wojciech  13 kwietnia 2022  12:11 

Uroczyste wręczenie stypendystom dyplomów Prezesa Rady Ministrów

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie stypendystom dyplomów Prezesa Rady Ministrów. Było to symboliczne zwieńczenie ciężkiej i systematycznej pracy, która doprowadziła uczniów do uzyskania bardzo wysokich ocen oraz promocji z wyróżnieniem.
Wyróżnieni zostali:
Justyna Głyda – uczennica klasy 4 TEK
Weronika Karasińska – uczennica klasy 3 adLO
Anna Grabarczyk – uczennica klasy 3NacLo
Krzysztof Banasiak – uczeń klasy 3 NKAF
Pan Dyrektor Krzysztof Wójcik odczytał list, który skierował Prezes Rady Ministrów do nagrodzonych oraz życzył uczniom aby konsekwentnie podążali do drogą mądrości, pracowali nad swoim rozwojem, pasjami i realizowali swoje marzenia. Do życzeń dołączamy się my wszyscy. Gratulujemy!!!