Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Wojciech  26 września 2020  16:12 

Udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”

W piątek, 18 września uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Małgorzaty Mazur i Iwony Lewandowskiej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata” . Zaopatrzeni w pozytywny nastrój oraz worki na śmieci i jednorazowe rękawiczki ruszyliśmy do pracy. Teren, który został nam wyznaczony to okolice kolejki wąskotorowej przy osiedlu Zacisza. Pogoda sprzyjała więc akcja przebiegła szybko i sprawnie. Efekty pracy były zachwycające. Bogatsi o nowe doświadczenie i większą świadomość ekologiczną wróciliśmy na pozostałe zajęcia do szkoły. Mamy nadzieję, że nasz wysiłek nie pójdzie na marne. Jesteśmy dumni, ponieważ daliśmy przykład , jak należy dbać o środowisko, w którym żyjemy.