Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Aleksandra Wasiak  8 czerwca 2022  17:08 

Konkurs plastyczny

6 czerwca został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej „Chroń Ziemię”. Celem tego konkursu było rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej oraz promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody. W konkursie wzięli udział przede wszystkim uczniowie klas pierwszych, którzy wykonali prace w różnych technikach plastycznych. Jury konkursowe wybrało 4 zwycięskie prace, a nagrody i dyplomy wręczył laureatom Pan Dyrektor Krzysztof Wójcik.

Oto wyniki konkursu:
I miejsce zajęła Marta Szczęsna z klasy IIINac LO
II miejsce – Wiktoria Wlazińska z klasy I TEA
III miejsce – Kacper Kaczmarek i Dawid Zawadzki z klasy Iad LO

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a najciekawsze konkursowe prace można obejrzeć w bibliotece na specjalnie przygotowanej wystawie.