Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Wojciech  26 października 2021  18:36 

[Grecja – 24.10.2021 – Niedziela]

Następnego dnia popłynęliśmy statkiem Kapitana Kostasa na wyspę Skiathos, jedną z wysp Sporad Północnych. Podróż uprzyjemniały nam muzyka i tańce w wykonaniu załogi oraz uczestników rejsu. Był też czas na opalanie, pamiątkowe zdjęcia i podziwianie zniewalających krajobrazów. Zwiedziliśmy stolicę wyspy Skiathos, z bogatą historią, o której opowiedziała nam Pani Przewodnik. Niezwykle urocze i malownicze miasteczko wywarło na uczniach niesamowite wrażenie, a kąpiele morskie i słoneczne na „złotej plaży” były dla naszych uczniów cudownym zakończeniem dnia.
Weekendowe wycieczki przyniosły młodzieży niezapomniane wrażenia, ukazując niezwykłe piękno słonecznej Grecji, która pozostanie w pamięci i we wspomnieniach uczniów 😊
Projekt „Rozwój zawodowy na europejskich praktykach”, nr 2020-1-PL01-KA102-078827 program Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.”