Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Aleksandra Wasiak  14 października 2022  12:30 

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13.10.2022r. w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie pod opieką pani Ewy Kubas, Małgorzaty Malanowskiej i Anety Graczyk przygotowali akademię, na której zaśpiewali piosenki i odegrali scenkę. Samorząd uczniowski, w imieniu całej społeczności uczniowskiej, złożył nauczycielom oraz pracownikom najserdeczniejsze życzenia. W tym roku nagrody Dyrektora za całokształt pracy dydaktycznej, opiekuńczej oraz wychowawczej otrzymali:p. Katarzyna Andrzejczak, p. Katarzyna Błaszczyk, p. Maciej Kazimierski, p. Danuta Kowalczyk, p. Cezary Maciejewski, p. Marek Majewski, p. Małgorzata Malanowska, p. Małgorzata Mazur, p. Kinga Papla – Kielarska, p. Agnieszka Pisarkiewicz, p. Alina Saganiak, p. Andrzej Saganiak, p. Aleksandra Wasiak.

Nagrodę Starosty powiatu łęczyckiego otrzymał p. Krzysztof Bednarek.

Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej