Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Aleksandra Wasiak  15 listopada 2022  08:42 

DO SERCA PRZYTUL PSA

Za nami kolejna, dwunasta już, edycja szkolnej akcji proekologicznej „Do serca przytul psa”, w ramach której prowadziliśmy zbiórkę darów na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać 377 kg karmy oraz inne dary, które 14 listopada zostały przekazane łęczyckiemu schronisku.

Okazane wsparcie pomoże polepszyć nieco warunki bytowe naszych braci mniejszych. Dziękujemy z całego serducha wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji celów akcji.

Do serca przytul psa Do serca przytul psa Do serca przytul psa
Do serca przytul psa Do serca przytul psa Do serca przytul psa
Do serca przytul psa Do serca przytul psa Do serca przytul psa