Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Wojciech  2 listopada 2021  22:50 

Czytaj.pl – dołącz do akcji!

Nasza biblioteka, wzorem lat ubiegłych, bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Czytaj.pl”. Ma on na celu popularyzację książek elektronicznych, promocję czytania przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. W ramach projektu, który trwać będzie od 2 do końca listopada, uczniowie naszej szkoły będą mogli za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.
Jak dołączyć do akcji?
1. Zainstaluj aplikację Woblink.
2. Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji.
3. Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś do tej pory.
4. Po zalogowaniu lub rejestracji wybierz książkę i zacznij czytać lub słuchać.
Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie: https://akcja.czytajpl.pl/