Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Robert  6 listopada 2018  16:01 

„Upoluj swoją książkę”

Nasza szkoła po raz drugi bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Upoluj swoją książkę”. Ma on na celu popularyzację książek elektronicznych, promocję czytania przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.
W ramach projektu „Upoluj swoją książkę”, który trwać będzie od 2 do 30 listopada, uczniowie naszej szkoły będą mogli za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.
W bibliotece, na parterze szkoły i na tablicy ogłoszeń wiszą specjalne plakaty z okładkami 12 polecanych książek i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, uczniowie na miesiąc otrzymają darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.