Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Aleksandra Wasiak  9 listopada 2021  08:41 

Szkoła z Gigantami

Wystartowały zapisy na kolejną edycję „Szkoły z Gigantami. Laboratorium AI”. Tematem przewodnim bieżącej edycji jest sztuczna inteligencja.

Po raz kolejny zapraszamy szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe do udziału w darmowej akcji webinariów poświęconych programowaniu oraz matematyce!

Akcja startuje 29 listopada i potrwa do 10 grudnia 2021 r.

„Szkoła z Gigantami. Laboratorium AI” – to cykl bezpłatnych webinariów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Starsza grupa (13-19) stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JS.

Wraz z wydarzeniem prowadzony jest ranking szkół z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięskich placówek.

Aby wziąć udział w zajęciach, każdy uczeń powinien indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.szkolazgigantami.pl.

Placówki, z których w wydarzeniu “Szkoła z Gigantami” weźmie udział największa liczba uczniów, otrzymają atrakcyjne nagrody!

 • I Miejsce
  Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 3 000 zł na na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz stypendium na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania do wręczenia najlepszemu programiście w szkole.
 • II Miejsce
  Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 2 000 zł na na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz stypendium na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania do wręczenia najlepszemu programiście w szkole.
 • III Miejsce
  Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 1 000 zł na na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz stypendium na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania do wręczenia najlepszemu programiście w szkole.
 • Pozostałe 7 szkół z pierwszej 10-tki otrzyma stypendium na wybrany krótki (miesięczny) kurs online w szkole Giganci Programowania do wręczenia najlepszemu programiście w szkole.
 • Dodatkowo, wszystkie szkoły, z których udział w naszych szkoleniach weźmie 25 i więcej uczniów, zostaną wyróżnione specjalnym certyfikatem uczestnictwa w akcji.