Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Robert  26 listopada 2018  21:44 

„Do serca przytul psa…”

Podobno nic nie ogrzeje naszego serca tak, jak jego zimny nos. Mowa tu, oczywiście, o największym przyjacielu człowieka, czyli psie. Mogli się o tym przekonać uczniowie naszej szkoły, którzy to w dniu dzisiejszym złożyli wizytę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy. Wizyta naszych uczniów związana była z zakończeniem corocznej, ósmej już, szkolnej akcji proekologicznej „Do Serca Przytul Psa”. Bardzo miło nam jest poinformować, że po raz kolejny nie zawiedliśmy naszych braci mniejszych i akcja, po raz kolejny zresztą, zakończyła się wielkim sukcesem. W tym roku dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszych uczniów udało się nam zebrać 425 kg pożywienia oraz koce i narzuty, które pomogą polepszyć warunki bytowe podopiecznych schroniska. Zebrane dary zostały przekazane w dniu 23 listopada 2018 roku, a młodzież z „Grodzkiej” raz jeszcze udowodniła, że można na nią liczyć.