Paweł Cybulski w II etapie Olimpiady ElektroChallenge
Paweł Cybulski z klasy III technikum elektronicznego zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej ElektroChallenge. Jest to olimpiada o zasięgu ogólnopolskim organizowana w postaci zawodów trójstopniowych. Do II etapu zakwalifikowało się 157 uczniów z całego kraju.
Udział w ElektroChallenge jest dla elektroników szczególnym wyzwaniem, ponieważ olimpiada przeznaczona jest głównie dla elektryków, jej program merytoryczny znacznie wykracza poza podstawę programową kształcenia w zawodzie technik elektronik.
Gratulujemy Pawłowi i życzymy dalszych sukcesów.