Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Robert  15 października 2018  22:29 

XVI Rajd „Żółty Jesienny Liść”

13 października 2018 r członkowie Szkolnego Koła PTTK „Grodzka Team” działającego przy Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy oraz sympatycy turystyki pieszej wzięli udział w XVI Rajdzie „Żółty Jesienny Liść” zorganizowanym przez Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej”. Uczestnicy mieli do przejścia około 13 km. Trasa biegła przez rezerwat lasu łagiewnickiego, którego powierzchnia wynosi 1200 ha. Jest to jeden z nielicznych lasów, który całkowicie znajduje się na terenie miasta. Podczas rajdu można było wziąć udział w wielu konkursach na przykład bieg z balonem czy quiz. Na koniec wycieczki został podany pyszny żurek. Uczestnicy jak zawsze bawili się świetnie. Zapraszamy do wspólnego wędrowania.