Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Wojciech  17 października 2021  22:15 

Wyjazd do teatru

Nie wszystkie zmiany są dobre, ale jeżeli jest to zamiana szkolnych ławek na miejsca na widowni w teatrze to nie mamy nic przeciwko temu. 13 października klasy: IV AFE, III NacLO i IIacLO – wraz z opiekunami – wyjechały do Teatru Powszechnego do Łodzi na spektakl „Dobra zmiana”. Jest to współczesna sztuka komediowego cyklu z kultową już bohaterką Nadią, wcielającą się w pomoc domową. Fabuła rozgrywa się w łódzkich realiach i mimo komediowego charakteru, stara się skłonić widza do refleksji: ile jesteśmy w stanie zaryzykować, aby osiągnąć cel? I czy warto udawać kogoś, kim nie jesteśmy? Na te pytania każdy odpowie już sam. Był to miło spędzony dzień, który pozwolił nam wspólnie spędzić czas w kontakcie ze sztuką i wielką sceną.