Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Wojciech  17 listopada 2021  23:54 

„W pościgu za zorzą polarną”

17 listopada uczniowie z klasy I ELF i IIINac LO wzięli udział w spotkaniu z podróżnikiem i fotografem – p. Arkiem Wójcikiem, które miało miejsce w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy. Prowadzący spotkanie niezwykle barwnie opowiadał o swoich rodzinnych podróżach, a szczególnie o wyprawie do Norwegii w poszukiwaniu zorzy polarnej. Obserwacja tego zjawiska jest celem podróży wielu osób, którzy przy pomocy stron www przewidują i lokalizują wystąpienie zorzy. Efektem takich obserwacji są piękne i niepowtarzalne zdjęcia. Jeżeli chcielibyście zobaczyć zdjęcia z podróży p. Wójcika lub zapoznać się niepowtarzalnym poradnikiem podróżowania zajrzyjcie na stronę www.tolecimydo.pl