Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Wojciech  10 marca 2020  18:23 

Dzień Kobiet

W poniedziałek 9 marca 2020 nasza społeczność szkolna świętowała Dzień Kobiet. Wszystkie Panie zostały obdarowane kwiatami lub słodkościami. O te miłe niespodzianki zadbał Samorząd Uczniowski. Tegoroczni maturzyści przygotowali akademię poświęconą Kobietom, której mottem były słowa: „Kobieta jest arcydziełem wszechświata”. Nie zabrakło życzeń powiedzianych na poważnie i wesoło, złożonych przez Pana Dyrektora – Andrzeja Saganiaka i maturzystów z „ planety Mars”. Mogliśmy zobaczyć przygotowaną na tegoroczną studniówkę część artystyczną, która ukazywała z przymrużeniem oka szkolną codzienność z „Grodzkiej”. Dopełnieniem całości były piosenki, w tym „Baśka” Wilków, zaplanowana i wykonana bardzo spontanicznie przez naszych chłopców z ostatnich klas.