Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
dzien_nauczyciela
Robert  16 października 2018  21:47 

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość zaszczycili znamienici goście, w tym przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych oraz rodzice. Z okazji święta nauczyciele i pracownicy zostali wyróżnieni nagrodą dyrektora. Są to: p. Kinga Papla – Kielarska, p. Katarzyna Andrzejczak, p. Ewa Kocik, p. Małgorzata Trzepińska, p. Justyna Bagrowska, p. Patrycja Szalkowska – Śliwińska, p. Stanisław Pawlak, p. Marek Majewski, p. Maciej Kazimierski, p. Janusz Bąk, p. Jolanta Olczak, p. Marek Bąk, p. Ewa Olesińska – Marciniak, p. Renata Krzyżaniak.
Po życzeniach dla pedagogów i pracowników uczniowie z klasy I a LO zaprezentowali program kabaretowy.
Foto: Aleksandra Wieczorek, klasa II TAF